Ukrayna Beşiktaşlılar Derneği’nden Başkan Fikret Orman’a Ziyaret / “ГОРЖУСЬ, ЧТО У НАС ЕСТЬ ТАКИЕ ДРУЗЬЯ, КАК КИЕВСКОЕ “ДИНАМО”

2[1]Taraftarı olmakla gurur duyduğum BJK’nin Ukrayna’daki taraftarlarını biraraya getiren Ukrayna Beşiktaşlılar Derneği olarak geçtiğimiz günlerde kulübümüzü ve başkanımız Fikret Orman’ı ziyaret ettik.

Dernek olarak Ukrayna’daki faaliyetlerimiz hakkında başkanımıza bilgi verirken Ukrayna’da çok iyi ilişkilerimiz olan Dinamo Kiev kulübü başkanı Mr.Surkis’in sıcak selam, güzel mesajları ile beraber başkanımız adına özel hazırlattığı Dinamo Kiev formasını ilettik.

Başkanımız, kulübümüzün Ukrayna ile olan sportif ilişkilerimiz konusunda düşüncelerini aktarırken Dinamo Kiev kulübünün mesajına aynı sıcaklıkta cevap verdi.

Ukrayna’nın sıkıntılı bu günlerinde de dostlarımıza sportif desteği hedefleyen derneğimizin bu ziyareti ile başlayan ilişkilerin ilerleyen günler ve yıllarda daha yoğunlukla devam etmesini diliyorum.

fikret-orman-dan-ukrayna-ziyareti-4493199_content[1]Derneğimiz adına ziyareti Burak Pehlivan, Can Sirman ve Zaferhan Kılıç gerçekleştiririken, Beşiktaş Muhasip Üyesi Ahmet Ürkmezgil’de görüşmede hazır bulundu.

Ukrayna’nın ve ekonomisinin içinde bulunduğu bu sıkıntılı günlerde mesailerinden fedakarlık ederek ziyareti gerçekleştiren ve dernek faaliyetlerimizin başarı ile devam etmesinde her zaman gayret gösteren Burak, Can ve Zaferhan kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.

Ziyaretimiz Dinamo Kiev takımının taraftar sitesinde ve Türk spor basınında da yer aldı.

Kaynak : Burak Pehlivan’ın kişisel sitesi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s