Ми відвідали Херсонську торгово-промислову палату

IMG-20141015-WA001215 жовтня аеропорт «Херсон» прийняв перший літак рейсу Стамбул-Херсон-Стамбул провідного авіаперевізника Туреччини – компанії «Турецькі авіалінії» (Turkish Airlines). З нагоди відкриття нового авіанапрямку до Херсона прибули представники турецького дипломатичного корпусу на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Туреччини в Україні, представники керівництва «Турецьких авіаліній», ділових кіл Туреччини.

AdsızПо завершенні урочистостей на честь відкриття рейсу, у конференц-залі Херсонської Торгово-промислової палати відбулася зустріч херсонських та турецьких підприємців. Гості зі Стамбулу висловили зацікавленість у встановленні ділових зв’язків з херсонськими колегами зокрема у сфері аграрної промисловості та машинобудування, будівництва, готельного та туристичного бізнесу. Зі свого боку турецькі бізнес-кола пропонують постачання фармацевтичних та косметичних виробів, продукції шкіряної галантереї, обігрівачів, виробів з пластику.

IMG-20141015-WA0020Окрім бізнесменів, у заході взяли участь Торговий аташе Генерального Консульства Туреччини в Одесі пан Четин Йилмаз, Президент Міжнародної Асоціації бізнесменів Туреччини та України (TUID) пан Джем Мурат Айтач. Відносини між Україною і Туреччиною розвиваються на основі багатопланової співпраці з довготривалою перспективою. Цьому сприяють багаторічні економічні зв’язки, зокрема співробітництво в рамках міжнародних і міжрегіональних організацій. З метою сприяння зміцненню 2014.10.16turk2[1]партнерських відносин між херсонськими та турецькими компаніями, виходу вітчизняної продукції та ринок Туреччини, під час бізнес-зустрічі 15-го жовтня було підписано Угоду про співробітництво між TUID та Херсонською Торгово-промисловою палатою. Разом із тим, в нашому місті було в той же день відкрито філіал Асоціації бізнесменів Туреччини та України. Представником TUID у Херсоні є пан Алі Булут.

http://tpp.ks.ua/kalendar-zakhodiv/novini-i-reportazhi/1504-2014-10-15n2.html

http://turkhaber.com.ua/herson-ticaret-ve-sanayi-odasini-ziyaret-ettik/

http://tuid.org.ua/hersonda-turk-ukrayna-is-forumu

2014.10.16turk4[1]2014.10.16turk3[1]

IMG-20141015-WA0024

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s