Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası(AİKB) Ukrayna Direktörü TUİD’de Ukrayna Ekonomisini Değerlendirdi

IMG_3034[1]Ukrayna’da kamunun ve özel sektörün en büyük kreditörü olan ve yalnızca 2014 yılında Ukrayna’da 1.2 milyar Euro kredi kullandıran Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası(AİKB) Ukrayna direktörü kıdemli bankacı Şevki Acuner, Türk Ukrayna İşadamları Derneği’nde (TUİD) ülkedeki Türk işadamları ve profesyoneller ile birlikte bir araya gelerek, Ukrayna’da ekonominin bugünkü durumunu, beklentileri ve riskleri değerlendirdi. T.C Kiev Büyükelçiliği Müsteşarı Emre Manav, Başkatip Okan Akbaşlar, T.C. Kiev ticaret müşaviri Belkıs Gürsel Güleç, THY Ukrayna Genel müdürü Hakan Yılmaz, TUİD yönetim kurulu üyeleri, TUİD üyeleri, ülkedeki Türk işadamları ve profesyonellerin katılım gösterdiği toplantıya TUİD Herson şubesinden üyeler ile beraber katıldık.

IMG_2892[1]Şahsen çok faydalandığım bu toplantıda Ukrayna’da faaliyet gösteren işadamlarımız için çok değerli değerlendermelerde bulunuldu. İzlenimlerimi ilerleyen günlerde TUİD Herson şubesinde yapacağımız toplantıda bölgedeki işadamlarımızla ve TUİD üyelerimizle paylaşacağız.

Bu vesile ile şahsım ve TUİD Herson şubesi üyeleri adına Şevki Acuner beye yoğun programına rağmen vakit ayırıp değerlendirmelerde bulunduğu için çok teşekkür ediyoruz.

Toplantı ile ilgili detay bilgileri TUİD sitesinden ve TUİD başkanvekili Burak Pehlivan’ın blog sayfasından okuyabilirsiniz.IMG_2918[1]IMG_2885[1]IMG_3004[1]IMG_2861[1]IMG_2945[1]IMG_2907[1]IMG_2952[1]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s