Херсон в турецкой прессы / Herson Türk Basınında

kelebek

Эффективные усилия “Turkish Airlines” и “TUID” (ассоциация турецких и украинских бизнесменов), Для посещения турецкими гражданами Херсонской области и всей Украины начали давать свои первые положительные результаты. Сегодня “Hurriyet” (газета с наибольшим тиражом в Турции) опубликовалa свои путевые очерки o Херсонской области, посетив её 27-29 августа. Журналисты из других турецких телеканалов и газет посетили Херсонскую область в качестве наших гостей и будyт публиковать свои впечатления в ближайшем будущем.

Я надеюсь, что муниципалитет Херсонской и Херсонской областной государственной администрации будет эффективно содействовать этим усилиям.

11986951_10153214766162862_373807888966941340_n[1]Herson Türk Basınında

THY’nın Herson bölgesini Türkiye’de ve dünyada tanıtmaya yönelik başlattığı etkili tanıtım kampanyası ilk güzel sonuçlarını vermeye başladı. TUİD (Türk Ukrayna İşadamları Derneği) olarak bizimde desteklediğimiz bu tanıtım çalışması dahilinde 27-29 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen ve Türk yazılı ve görsel basınının önde gelen kuruluşlarından 10 gazetecinin katıldığı Herson ziyareti izlenimleri birer birer basında yer almaya başladı. Hürriyet Gazetesi’nin 13 Eylül tarihli “Kelebek” ekinde “Dinyeper’in milletler bahçesi: Kherson” başlığı ile yer alan gezi notunun tamamını buradan okuyabilirsiniz.

THY Herson Bölge Müdürü Dinçer Sayıcı ve Pazarlama Müdürü Yakup Gül başta olmak üzere tüm bölge personelini bu etkili tanıtım çalışmasından dolayı kutluyorum. Herson Valiliğinin ve Belediye Başkanlığının bu çalışmaları daha etkili desteklemesini ve katılmasını diliyorum.

Херсон в турецкой прессы / Herson Türk Basınında” üzerine bir yorum

  1. ALİ BEY MERHABA…güzel bilgiler için teşekkür ederim..Gerçekten güzel gelişmeler. Antalyada olmama rağmen tüm gelişmeleri sizizn de bilgileriniz ışığında yakınen takip ediyorum.. DÜNKÜ KELEBEĞİ GÖRMEDİM AMA HEMEN BULACAĞIM.Zira 25 Temmuzdaki DNYEPER MOTOR TURUNDA  KOLLARIN BİR YERİNDE  SAHİLDE ASILI  3-4 BAYRAKTAN BAŞTA OLAN TÜRK BAYRAĞI İDİ. yaklaşıpsorduk ordaki kişilere aranızda TÜRK KİM… biz ukaraynalıyız. TÜRKLERİ SEVİYORUZ DEMİŞLERDİ….Bu bir işaret olmalı..ve HERSON bölgesi bie uygun muhteşem bir yer.Birde TURİZM KONUSUNDA BİRİLERİ BİŞ YAPABİLSE VE  ŞU PERATOTELİ Çalıştırabilse…..YANINIZDAYIZ  ALİ BEY.başarılarınızın da takipçisi ve mutlusuyuz.SELAMLAR..İİ PAZARLAR.TUNCAY

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s