Мой Блог На Верхних Строках в WordPress / Blogum WordPress’in Üst Sıralarında

Мой Блог На Верхних Строках в WordPress

“WordPress по-турецки” самый читаемый блог в мировом рейтинге, мой сайт «www.bulutali.com” сегодня занимает 4-е место. Спасибо Вам уважаемые друзья и читатели моего блога.
Adsız2С целью внести свой вклад в открытии города Херсона Турции и всему миру сегодня я опубликовал статью “Херсон на турецком ТВ / Herson Türk Televizyonlarında” на своем блоге. В результате рейтинг моего блога в полдень в “WordPress по-турецки ” взлетел на 4-е место. Благодаря своему блогу я рад внести свой вклад в презентацию города Херсона. Кроме того, моя статья была опубликована в таких соц.сетях как Facebook, Twitter и т.д., что способстововало ознакомлению с Херсоном, за что отдельное спасибо моим друзьям.
Мы будем продолжать наши усилия для раскрытия туристического,торгового, культурного и исторического потенциалов нашего красивого города Херсона и развития взаимоотношений с Турцией.

Blogum WordPress’in Üst Sıralarında

“WordPress Türkçe” en çok okunanlar dünya sıralamasında blog sitem “www.bulutali.com” bugün 4.sırada yer aldı. Siz değerli dostlarıma ve blog sitemin takipcilerine teşekkür ederim.
Adsız2Herson şehrinin Türkiye’de ve Dünya’da tanıtımına katkıda bulunmak amacı ile blog sitemde bugün yayımladığım “Херсон на турецком ТВ / Herson Türk Televizyonlarında” başlılklı yazım öğlen saatlerinde “WordPress Türkçe” dünya sıralamasında 4. sıraya kadar yükseldi. Bu vesile ile Herson’un tanıtımına blog’um üzerinden katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ayrıca, bu yazımı Facebook, Twitter gibi sosyal medya üzerinden paylaşarak bu güzel şehrin tanıtımına katkıda bulunan arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Bu güzel şehir Herson’un turizm, ticari, kültürel, tarihi potansiyelini ortaya çıkarmak ve Türkiye ile ilişkilerini geliştirmek için çabamız devam edecek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s