Херсон на турецком ТВ / Herson Türk Televizyonlarında

Херсон на турецком ТВ

AdsızВизит журналистов ведущих СМИ Турции: ТRТ, Hurriyet, Skytürk360, HaberTurk 27-29 августа, организованный Турецкими Авиалиниями с целью ознакомления с Херсоном начал приносить свои положительные результаты.

В ходе визита, как представители TUİD, мы проинформировали наших гостей из прессы в репортаже об экономике и торговле в Херсонской области.Хочу поделиться двумя новостями, вышедшими в эфир на турецком государственном канале TRT и частном SkyTurk 360.

Судя по многочисленным сообщениям по телефону и электронной почте после выхода программы от бизнессменов из Турции, желающих вести торговлю с Украиной, можно смело говорить о её эффективности. Я уверен, что уже начали поступать предложения в культурной, туристической и социальной сферах.

AdsızЕщё раз хочу поздравить директора авиакомпании Турецких Авиалиний в Херсоне Динчера Сайыджи, менеджера по маркетингу Якупа Гюль, а также всю команду. Не смотря на то, что ожидание результатов этой очень своевременной организации Турецких Авиалиний было бы преждевременным, могу смело сказать, что уже сейчас мы достигли своей цели.

Хочу выразить свою надежду на посильный вклад со стороны губернатора Херсонской области и мэра Херсона для содействия самоотверженным усилиям Турецких Авиалиний в их стремлении открыть Херсон Турции и всему миру.

Herson Türk Televizyonlarında

AdsızTRT, Hurriyet, SkyTürk360, HaberTürk gidi Türkiye’nin önde gelen TV ve basın kuruluşlarından gazetecilerin 27-29 Ağustos tarihinde THY’nın organizasyonunda ve TUİD olarak (Türk Ukrayna İşadamları Derneği) bizimde evsahipliğimizde gerçekleştirdiği Herson’u tanıtım ziyareti olumlu sonuçlarını vermeye başladı.

Ziyaret sırasında TUİD olarak konuk basın mensuplarını röportaj ve sohbetlerimizde Herson bölgesinin ekonomisi ve ticareti hakkında bilgilendirdik. Türkiye’nin devlet kanalı olan TRT ve özel SkyTürk360’da yayımlanan Herson konulu iki kısa görüntülü haberi paylaşıyorum.

TV programlarının yayımlanmasından sonra Ukrayna ile ticaret yapmak isteyen Türkiye’deki işadamlarımızdan gelen e-mail ve telefon mesajları bu programların ne kadar etkili olduğunu ortaya koyuyor. Eminim ki turizm, kültürel ve sosyal konularda da benzeri ilgi oluşmuştur.

AdsızTHY Herson Müdürü Dinçer Sayıcı ve Pazarlama Müdürü Yakup Gül başta olmak üzere tüm ekibi tekrar tebrik ediyorum. THY’nın çok doğru bir zamanlama ile gerçekleştirdiği bu organizasyonunun sonuçlarının alınabilmesi için henüz çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen şimdiden hedefine ulaşmıştır.

THY’nın Herson’u Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmaya amaçlayan bu özverili çalışmalarına Herson valiliğinin ve belediye başkanlığının daha etkili katkıda bulunmasını temenni ediyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s