Успех молодого директора Турецких Авиалиний города Херсона / THY Kiev ve Kherson Müdürlüklerinde Görev Değişikliği

В дирекциях Турецких Авиалиний Киева и Херсона произошли кадровые изменения.

Продолжительное время с успехом возглавляющий Турецкие Авиалинии в Киеве Мустафа Хакан Йилмаз назначен главой филиала компании в Риме, который является одной из главных точек в Европе с интенсивной пассажировместимостью.

Глава дирекции Херсона Осман Динчер Саиджи приблизительно после года работы назначен на пост в киевском филиале.

adsc4b1z1Не смотря на то, что лишь 15 месяцев назад была открыта линия Стамбул-Херсон, она стала не только самой востребованной, но и самой популярной среди новых направлений Турецких Авиалиний. Большую роль в этом успехе безусловно заслуживают директор херсонского филиала Осман Динчер Саиджи и его команда по управлению, техническому обслуживанию, по связям с общественностью и местными органами управления.

За примерный образ жизни, профессиональное отношение к работе и дружеский подход, позволившие получить высшую оценку местного населения города Херсона, ближайших городов и турецких соотечественников, выражаю от себя лично и от имени турецкого сообщества Херсона благодарность Осману Динчеру Саижди и желаю дальнейших успехов в карьерном продвижении.

THY Kiev ve Kherson Müdürlüklerinde Görev Değişikliği

THY Kiev ve Kherson müdürlüklerinde görev değişikliği yapıldı.

b7_3Uzun süredir THY Kiev müdürlüğünü başarı ile yürüten Mustafa Hakan Yılmaz Avrupa’da THY’nın yoğun yolcu kapasitesine sahip önemli uçuş noktalarından biri olan Roma müdürlüğüne atandı.

Kherson müdürlüğünü yaklaşık bir yıldır yürüten Osman Dinçer Sayıcı ise Kiev müdürlüğüne atandı.

15 ay gibi çok kısa bir süre önce açılmış olmasına rağmen İstanbul-Kherson hattı  sadece Ukrayna’nın en başarılı hatlarından biri değil aynı zamanda THY’nın yeni açılan hatları arasında da en başarılılarından biri olmuştu. Kısa sürede yakalanan bu başarının altında Kherson şubesinin genç müdürü  Osman Dinçer Sayıcı ve ekibinin idari, teknik, halkla ilişkiler ve yerel idareciler ile ilişkilerdeki başarısı yatmaktaydı.

Örnek yaşantısı, profesyonel iş disiplini ve samimi yaklaşımı ile Kherson ve çevre illerdeki yerel halkın ve Türk toplumunun takdirini kazanan Osman Dinçer Sayıcı’ya şahsım, Kherson’daki Türk toplumu ve TUİD adına bugüne kadar Kherson’daki özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

THY Roma yeni müdürü Mustafa Hakan Yılmaz’ı da bugüne kadar Ukrayna’daki başarılı çalışmalarından dolayı takdir ve teşekkür eder, yeni görevinde de başarılarının devamını dilerim.

Безымянный.png

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s